SILOMASTER, Іспанія

СИЛОСИ З КОНУСНИМ ДНОМ SILOMASTERS

Компанія SILOMASTERS пропонує своїм клієнтам дві лінійки силосів з конусним дном INTI (з посиленим конструктивом) та NEPER (полегшена фермерська серія), які розроблені, базуючись на європейських нормах EUROCODE, які виготовляються на нових потужностях VAMANHOLDING, що належить до однієї з найбільших в Іспанії групи компаній ABALSIRINVESTMENT.
Силоси виготовляються з використанням сталі підвищеної міцності S450GD, що дозволяє зменшити вагу силосу (сприяє більш швидкому монтажу та зменшенню вартості доставки) та цинковим покриттям 600 г/м2 або інноваційним покриттям MAGNELIS ZM430 (ZnAl3,5Mg3) від Arcelor Mittal.

MAGNELIS ZM430 - це інноваційне металеве покриття нового покоління, склад якого включає 3,5% цинку, 3,5% алюмінію і 3% магнію. Це покриття забезпечує надзвичайний захист від корозії, виходячи за межі стандартної оцинкованої сталі, яка використовується компанією Arcelor Mittal. Виробник дає гарантію на покриття до 25 років. Магнітний шар покриття Magnelis® діє як надійний бар'єр проти корозії, ефективно захищаючи основну сталь від небезпечного впливу навколишнього середовища. Корозійна стійкість покриття MAGNELIS перевищує корозійну стійкість оцинкованої сталі навіть у 10 разів, навіть при використанні високоякісного цинку.

Основні переваги:

-       Використання більш міцної сталі, що дозволяє пришвидшити монтаж та зменшити вартість доставки. 

-       Завдяки конструкції власної розробки, вдалось зменшити кількість нетипових деталей на 30%, що дозволяє уникнути помилок при монтажі, полегшити заміну у випадку необхідності, та пришвидшити монтажні роботи;

-       Індивідуальний розрахунок системи вентиляції зерна, що дозволяє не переплачувати за потужні вентилятори та в подальшому економити електроенергію;

-       Комплектацію силосів можна обрати на Ваш смак: комплектування системами термометрії, вентиляції, датчиками рівня та зачисним шнеком від найвідоміших на надійних європейських партнерів.

-       Інноваційне покриття Magnelis має всі необхідні сертифікати для можливості використання з продуктами харчування людей;

-       При замовленні покриття Magnelis ви отримаєте гарантію до 25 років.

-       Опорні конструкції для серії NEPER виготовлені з холодно-формованих профілів, що зменшує вагу та вартість силосу, зберігаючи необхідні параметри міцності та навантаження;

-       Опорні конструкції серії INTI виготовлені з гарячекатаних профілів, підданих гарячій гальванізації, що забезпечує максимальні параметри міцності та навантаження, для роботи на об’єктах переробки та перевантаження у режимі 24/7.

 

Модельний ряд:

Силоси маркуються N та І відповідно , мають крок діаметрів у 1 метр (від 3 до 14 метрів),  висоту від 1 до 14 ярусів (від 4 до 30 метрів) та ємність від 31 до 3600 м3.


Доступні опції: 

-       Датчики верхнього та нижнього рівня;

-       Комплект хімічних анкерних болтів;

-       Система бережливого завантаження зерна;

-       Система аерації індивідуального розрахунку з колоно видними аероканалами всередині силосу;

-       Система дахової вентиляції;

-       Драбина доступу всередині силосу;

-       Драбина доступу з платформами обслуговування зовні силосу;

-       Кругова драбина по периметру силосу;

-       Над силосні галереї та опори;

-       Система термометрії;

-       Система 3D огляду вмісту силосу з розрахунком залишків продукту.

.