Група компаній «АПЕКС»

Група компаній «АПЕКС» спеціалізується на виконанні будівельно-монтажних робіт в сфері агропромислового комплексу, виготовленні металевих конструкцій як на своїх виробничих потужностях, так і безпосередньо на території Замовника, поставці технологічного устаткування від відомих європейських виробників, а також надання послуг генерального підряду, що дозволяє реалізовувати об’єкти «під ключ».Свій шлях розвитку Ми почали з ПП "ХІЛЬКО Д.Г." у 2005 р.
За час свого існування, наш колектив співпрацював як з невеликими фермерськими господарствами, так і з великими корпораціями, такими як «АПК-ІНВЕСТ», «АГРОСВІТ», «Щедра Нива», «УКРПРОМІНВЕСТ», «М.В.КАРГО», «АСТАРТА-КИЇВ», «COFCO intеrnational», «ОЛСІДЗ БЛЕК СІ» та інші. На протязі всього виробничого шляху, нашими спеціалістами було змонтовано безліч устаткування від більше ніж 50 виробників різних країн світу.
   

Персонал наших підприємств – висококваліфіковані спеціалісти, які мають власне сучасне устаткування для якісної та швидкої збірки устаткування. Також, у власності є різна вантажопідйомна техніка, житлові модулі, що дозволяє говорити про повну мобільність будівельних бригад. Окремим розділом можна виділити  наявність сервісних бригад, які надають послуги сервісу, як гарантійного, так і регламентного. Наявність складу із швидкозношуваними запасними частинами дозволяє нам швидко реагувати на Ваш запит та впродовж 72 годин (за наявності деталі) замінити її навіть на найвіддаленішому об’єкті на території України.

Наразі, наші підприємства мають всі необхідні дозволи та ліцензії, відповідно до діючого законодавства України, персонал атестований та регулярно проходить перевірку знань з питань охорони праці, пожежної безпеки, правил роботи на висоті, з механізмами, з електромережами та інше.

Окрім того, у Вашому розпорядженні наш технічний відділ, який може запропонувати не тільки розрахунок вартості робіт, а й послуги інжинірингу. Інжиніринг – це послуга, яка має дослідний, проектно-конструкторський та розрахунково-аналітичний характер. Простою мовою – це прорахунок наперед майбутній об’єкт, його вартість, експлуатацію, базуючись на попередніх побажаннях Замовника. Спеціалісти нашого підприємства розроблюють декілька варіантів розміщення об’єкту на території (на топографічному плані, геодезичній зйомці чи просто на гугл-картах), принципову технологічну схему, рух транспорту по території, одразу закладаючи всі необхідні технологічні лінії та дотримуючись діючих норм та правил проектування. Після цього здійснюється кошторисний розрахунок вартості будівництва та підбір необхідного технологічного устаткування як вітчизняних так і імпортних виробників. На практиці інжиніринг дозволяє фактично зменшити загальний бюджет будівництва мінімум на 10%, за рахунок планування та відсутності помилок на етапі проектування. Фінальною стадією інжинірингу є комплект креслень, який лягає в основу майбутнього розділу ТХ проекту.

Вже на стадії передпроектних рішень, можна зробити декілька концепцій ти вирішити питання розміщення технологічного обладнання на Вашій території; врахувати геодезичні дані при розміщенні та зазначити особливості розташування , при необхідних ДБН, експлуатаційних вимогах, вхідних комунікаційних даних та транспортної-експлуатаційних задач; підібрати оптимальну потужність транспортного обладнання, необхідну місткість оперативних ємностей, для забезпечення безперервної роботи зерносушарного та очисного обладнання, оптимальні діаметри та висоти основних ємностей зберігання зернових, враховуючи культуру зернових та час зберігання; оптимізувати будучій проект з врахуванням потреб та перспектив подальшого розвитку Вашого підприємства. В 2012 році наше підприємство почало співпрацювати з китайським виробником технологічного устаткування для елеваторів, комбікормових заводів та насіннєвих ліній JIANGSU MUYANG GROUP. Починаючи з 2017 року наші підприємства є офіційними представниками та сервіс партнерами на території України іспанського виробника силосів для зберігання зерна SILOMASTERS та латвійського виробника транспортного та сушарного устаткування PRECO. На сьогоднішній день маємо великий референт-лист з вище названими постачальниками, з яким Ви можете ознайомитись на сайті в розділі «наші проекти» або звернувшись до нас за наведеними контактами.

ОСНОВНІ ПОДІЇ НАШОЇ КОМАНДИ:

Достатньо розповсюдженою помилкою під час будівництва є небажання підписувати договір генерального підряду. Обумовлюється дана помилка бажанням економити кошти. Зазвичай, вартість таких послуг складає 3-7% від загальної вартості робіт , без врахування вартості матеріалів. Але, не варто забувати, що правильний вибір генеральної підрядної компанії дозволяє не тільки пришвидшити терміни виконання робіт, але й підняти якість, так як генеральний підрядник стає відповідальною особою за всі види здійснюваних робіт як своїми, так і залученими силами. Нижче перелік видів робіт, які ми здійснюємо після підписання договору генерального підряду:

-     Організація всього комплексу робіт по будівництву об’єкту у відповідності до погодженої проектно-кошторисної документації (як власними так і залученими силами);

-       Складення, ведення та контроль загального графіку виконання робіт та графіку виконання етапів робіт;

-       Складення та оптимізація плану фінансування робіт;

-       Контроль та технічний нагляд за виконанням робіт по субпідрядним договорам;

-       Забезпечення будівництва необхідними матеріальними та технічними ресурсами;

-       Організація виконання шеф-монтажних та пуско-налагоджувальних робіт;

-       Забезпечення виконання технології виконання робіт, ведення журналів робіт;

-       Забезпечення дотримання техніки безпеки на виробництві, пожежної безпеки та ін.;

-       Оформлення виконавчої документації та допомога у введенні в експлуатацію об’єкта;

-       Передача у встановленому порядку побудованого об’єкту Замовнику.

Завдяки чітко розробленій концепції, послуги генерального підряду, що надає наше підприємство, дозволяє реалізувати найскладніші проекти «під ключ» в точно обумовлені терміни та фінансові рамки, з гарантією високої якості всіх виконаних робіт. Тому, підписуючи договір генерального підряду, Замовник не тільки отримує весь спектр послуг, що зазначені вище, але й дозволяє уникнути всіх складних процесів погодження договірних взаємовідносин з субпідрядниками, постачальниками, експедиторами, службами державного контролю, веденням проектно-кошторисної та виконавчої документації, що в подальшому суттєво полегшує введення в експлуатацію об’єкту будівництва.

Фахівці нашої Компанії здійснюють повне планування проекту при реалізації проектів. Це дозволяє нашій команді пришвидшити будівництво та спланувати фінансове навантаження на Замовника. В цьому випадку, Ви можете отримати поетапну видачу проектної документації за окремими розділами, запуск окремих об'ємів робіт та придбання матеріалів; поступове доповнення та удосконалення Вашого проекту. Група Компаній "АПЕКС" - це організації, персонал яких об'єднує спільна мета, уміння та можливість будувати правильно, втілюючи Ваші ідеї в життя! 

СКАЧАТИ ПРЕЗЕНТАЦІЙНИЙ МАТЕРІАЛ "ПРО НАС" →

.