Наше підприємство виконує послуги, пов’язані з електромонтажними роботами та автоматизацією систем управління. Для виконання даних робіт ми залучаємо лише висококваліфікованих спеціалістів з досвідом роботи в проведенні повного циклу робіт.

Ми готові якісно та в найкоротші можливі терміни виконати прокладку та монтаж систем енергозабезпечення як всередині так і зовні, провести перевірку, тестування та необхідні виміри змонтованого обладнання, пуско-налагоджувальні роботи та тестові пуски в холосту й під навантаженням.     
   
Комплекс послуг включає:
 
-       Проведення електромонтажних робіт, заміна відкритої проводки;
-       Прокладання кабелів в коробах, лотках, під землею;
-       Прокладання кабелів на підвісах;
-       Електромонтаж обладнання та мереж;
-       Встановлення фурнітури (розеток, вимикачів, розподільних коробок, тощо);
-       Електромонтаж контурів заземлення;
-       Монтаж комунікаційних мереж та їх налаштування;
-       Збірка та монтаж шаф керування та під’єднання контрольних приладів;
 
Ми працюємо лише з професіоналами, які мають достатньо кваліфікації в проведенні електромонтажних робіт, володіють передовими технологіями та можуть виконати будь яке побажання в області електромонтажу.
 
Основою досконалої роботи будь-якого об’єкту АПК, окрім якісного устаткування та професійного персоналу, є продумана та бездоганна система автоматизації процесів. 

Наше підприємство пропонує:

•  Проектування системи АСУТП, керування освітленням, розподілення енергії, КВПіА та автоматизація доручень і завдань;
•  
Комплектація необхідними компонентами, базуючись на принципі «ціна-якість»;
• 
Написання програмного забезпечення на базі ТІА PORTAL SIEMENS задля легкого керування всіма технологічними процесами. Оператору треба лише обрати початкову та кінцеву точки, а інтелектуальна функція IPrimeLink сама запропонує можливі маршрути з вказанням найбільш раціонального, найбільш енергоефективного чи найбільш короткого. Функція ITopPower дозволить інтелектуально керувати вузлами приймання сировини, забезпечивши максимальне енергоефективність. Є можливість віддаленого доступу з можливістю втручання в дії оператора;
•  
Монтажно-налагоджувальні роботи, які виконує кваліфікований персонал з унікальним та специфічним оснащенням.