Інжинірингові послуги — послуги інженерно-консультаційного плану або відповідні роботи, що мають дослідницький, проектно-конструкторський чи розрахунково-аналітичний характер. Простіше кажучи, інжиніринг створює об'єкти та продумує їхню експлуатацію, базуючись на технічних знаннях. Крім того, інжиніринг - це підготовка техніко-економічних обґрунтувань проектів, надання рекомендацій у галузі організації виробництва та управління. Крім іншого, інжиніринг включає надання рекомендацій щодо шляхів і прийомів реалізації продукції.

Інжиніринг  це платна послуга, яку надають тільки спеціалізовані компанії, які мають в своєму штаті інженерів конструкторів та інженерів технологів. Такою компанією є і «АПЕКС», спеціалізацією якого є, зокрема, і інжиніринг. Інжиніринг дає можливість побачити Замовнику кілька варіантів зведення його об'єкта та влаштування технологічних рішень, враховуючи потреби та логістику району, що у свою чергу дозволяє прийняти максимально вигідні рішення у виборі обладнання, його розміщенні на майданчику та технологічні маршрути.

Основний процес інжинірингу  розробка виробничих технологій. Від якості цієї послуги безпосередньо залежить швидкість розвитку та ефективність роботи підприємства. Інжиніринг дієвий тільки в тому випадку, якщо всі роботи проводять спеціалісти: технологи, інженери, креслярі. Головне завдання технолога - оптимізація технологічного процесу з метою випуску якісної продукції з найнижчою собівартістю. Серед питань, що перебувають у галузі інжинірингу, — модернізація та раціоналізація виробничих процесів підприємства.

Не є секретом, що технологічні процеси більшості виробничих підприємств мають багато спільного. Незважаючи на це, наша компанія при розробці проектів у галузі інжинірингу практикує індивідуальний підхід. Саме інжиніринг дозволить вашому виробництву стати прибутковим. Високій ефективності вирішення завдань сприяє те, що наші фахівці можуть діяти на стику виробництва, маркетингу та контролю якості. Але це не все, що включає інжиніринг — широта спектру завдань, що вирішуються, стосується практично всіх сторін розвитку бізнесу.

Зрозуміло, це вимагає відповідної підготовки, ерудиції та широти мислення, чим може пишатися «АПЕКС». Саме з цієї причини партнери нашої компанії є визнаними лідерами у своїй галузі.

Послуги в галузі інжинірингу:

- Підбір відповідного обладнання та технологічного оснащення;

- Обстеження виробництва; 

- Вироблення рекомендацій щодо його модернізації;

- Створення креслень;

- Розробка технологічних рішень.

 

.