Один із найважливіших етапів будь-якого будівельного процесу – це бетонні роботи. Адже саме бетон, який застосовується в фундаменті, стінах та інших частинах будівель, є головною опорою всієї споруди завдяки своїм надміцним якостям.

Бетонні роботи – це процес, який займає багато часу і для якого витрачається велика кількість ресурсів, у тому числі і праця робітників. Має величезне значення, в яку компанію звертатися по цей вид будівельних робіт, адже далеко не кожна компанія має у своєму штаті професійних фахівців, які зможуть виконати бетонні роботи якісно. 

При даному виді виконання робіт необхідно дотримуватися більш жорстких вимог, відмінних від БНіП та ГОСТів. Наприклад, відхилення від горизонтального рівня підлоги силосу має становити на вимогу виробника +-3 мм на кожні 3 м. спирання силосу. Тому у вас є причини звертатися до нас – великий досвід аналогічних робіт, використання якісних матеріалів та високий професіоналізм дозволяють гарантувати, що ваша споруда буде міцною та надійною.

При здійсненні бетонних робіт важливо вникнути в їх специфіку та врахувати безліч факторів, які є неминучими при будівництві. З огляду на це - бетонні роботи перетворюються на складний процес, що складається з певної кількості дій, нерозривно пов'язаних між собою точною технологічною послідовністю виконання.

Перший етап – розробка котлованів. Це основний етап всього будівництва та саме від нього залежить надійність будівлі. При необхідності розробка котлованів може включати геодезичні роботи, розчищення території ділянки, вивіз будівельного сміття, роботу з планування території, будівництво дороги та інше. По закінченню розробки котлованів можна розпочинати бетонні роботи.

Бетонні роботи починаються зі зведення фундаменту. Тут дуже важливо довіритися професіоналам, адже на цьому етапі потрібне найретельніше відношення до бетонних робіт. Якщо в області фундаменту з'являться тріщини або перекоси, усунути їх буде дуже складно. Фундамент є основою будівлі, навантаження від якої у майбутньому будуть передані на нього. До виготовлення фундаменту, як і до наступних етапів будівлі, потрібно підходити з професійної та розважливої ​​точки зору, щоб надалі не демонтувати і не переробляти його. Якісно зроблений фундамент, не тільки не втрачає своїх силових якостей, а, навпаки, згодом набирає їх. Правильно виготовити фундамент Вам допоможуть наші спеціалісти.
.