Наша компанія починала свій шлях з монтажу силосів з пласким дном. Силоси – основа будь-якого сучасного елеватора. В них враховані всі особливості, пов'язані з розміщенням над силосних галерей, вітрових та снігових навантажень. Силоси оснащені всім необхідним додатковим обладнанням: зачисним шнеком, датчиками рівня, температурного контролю, системою активного вентилювання, сходами обслуговування, тощо. Для монтажу елементів конструкції металевих силосів використовуються спеціальні болтові з'єднання, кожне з яких виконується зі спеціальними конусними шайбами ​​та полімерними (неопреновими) прокладками, що ущільнюють. Таке конструктивне рішення дозволяє швидко, якісно та надійно зібрати металоконструкції силосу, при цьому вся збирання відбувається без пошкодження антикорозійних покриттів, а витрати на виконання монтажних робіт мінімальні. Крім цього, спеціальна конструкція болтових з'єднань гарантує повну водонепроникність силосу і збереження зерна в процесі експлуатації металевого зерносховища.

Під час перших монтажних робіт технологічного обладнання агропромислового комплексу,  компанія «АПЕКС» використала багатий досвід та традиції «першовідкривачів» зерносховищ на північноамериканському ринку. Складання силосу представляє оригінальну будівельну технологію зведення «від даху до днища». 
Завдяки цьому та безпосередній співпраці компанії «АПЕКС» з такими виробниками силосів як MFS, Westeel, Symaga, Chief, Brock, PRADA, GSI, Bentall Rowlands, Simeza та Silomasters, технологія монтажу ідеально відточена та доведена до досконалості, не зважаючи на свої конструктивні особливості у кожного виробника. У нашому розпорядженні є професійне спеціалізоване обладнання для швидкого та якісного будівництва комплексу, а також механічні та гідравлічні підйомні механізми, що забезпечують максимальні швидкості збирання та мінімальні шанси пошкодження обладнання.

Також наше підприємство виконує монтаж зерносушарок відкритого і закритого типу, транспортного обладнання (норії, ланцюгові та стрічкові транспортери, шнеки) різної продуктивності, зерноочисних машин (сепаратори, скальператори тощо), самопливного обладнання, обладнання для насіннєвих ліній, виробництва комбікорму, млинів і, навіть, має досвід в збірці ліній виробництва модифікованих крохмалів та фруктози.

Користуючись нашими послугами, ви отримуєте гарантійні зобов'язання та сервісне обслуговування. На складах наших партнерів знаходиться широкий спектр запасних частин та комплектуючих, що дозволяють у найкоротший термін усунути неполадки та забезпечити працездатність обладнання.

.