В наш час виготовлення та монтаж металоконструкцій із залученням спеціалізованих підприємств є достатньо актуальним напрямом у будівництві агропромислових комплексів.

Наше підприємство має свої виробничі потужності в містах Дніпро та Кам’янське, де впроваджено замкнутий технологічний цикл, встановлене сучасне обладнання та працюють кваліфіковані спеціалісти.

   

Стандартно, ми маємо можливість виготовляти до 150 тон на місяць нестандартних виробів, з можливістю нарощування продуктивності за рахунок роботи в декілька змін в кожному цеху, забезпечити 3й ступінь очистки поверхні та обробку в два шари ґрунтом ГФ-021 та емаллю ПФ-115. Будь-які інші технологічні зміни в процесі виготовлення можуть бути обговорені на етапі контрактування.
Однак, якщо клієнт має вільну площу на території свого об’єкту та необхідні електричні потужності, ми маємо змогу розмістити виробництво безпосередньо на об’єкті будівництва, щоб уникнути достатньо дорогої статті затрат на транспортування.
 
Після виготовлення деталей майбутньої конструкції та її антикорозійної обробки, наші спеціалісти, дотримуючись діючих будівельних норм, правил, техніки безпеки, з веденням всієї виконавчої документації, мають змогу приступити до монтажних робіт. У власності нашої компанії є власна в/п техніка, також (за віддаленості об’єкту будівництва) маємо змогу користуватися орендованою в/п техніку наших постійних партнерів, які забезпечать подачу в будь-яку точку України.
 
Професійне виготовлення та монтаж металоконструкцій, виконане нашими фахівцями, забезпечать якість, надійність, оптимальну вартість та мінімальні строки зведення Вашого об'єкту.
.